ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ!! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!

Τετάρτη 3 Οκτωβρίου 2012

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΟΥ 2-6

Απέναντι σε ένα μαχητικό Λαίλαπα για τα πρώτα 20 λεπτά τουλάχιστον, ο ΑΟΣ πέτυχε τη 4η σερί νίκη του και συνεχίζει αήττητος στο πρωτάθλημα. Το μάτς ξεκίνησε με τον ΑΟΣ να έχει την υπεροχή αλλά να μην μπορεί να τελειώσει τις φάσεις. Σε μία αντεπίθεση ο Λαίλαπας εκμεταλλεύτηκε την  αδράνεια της άμυνας και την λανθασμένη έξοδο του τερματοφύλακα και προηγήθηκε με 1-0. Αυτό αφύπνησε τους παίκτες του ΑΟΣ και μέσα σε 15 λεπτά πέτυχαν 5 γκόλ και πήγαν στα αποδυτήρια με σκόρ 1-5. Στο δεύτερο μέρος έγιναν πολλές αλλαγές και έπαιξαν όλοι οι παίκτες. Οι δύο ομάδες πέτυχαν από ένα ακόμα τέρμα στο δεύτερο ημίχρονο. Οι θεατές έμειναν ευχαριστημένοι για το θέαμα που προσφεραν οι πιο μικροί παίκτες και των δύο ομάδων που αγωνίστηκαν στο ΄β μέρος. Μοναδικό παραφωνία η μεγάλη καθυστέρηση στο να ανοίξουν τα αποδυτήρια του γηπέδου(οι παίκτες περίμεναν στο ήλιο 45 λεπτά!!!). Το πρόβλημα προφανώς δημιουργήθηκε από τη ξαφνική αλλαγή της έδρας. Στο επόμενο παιχνίδι η ομάδα του ΑΟΣ αντιμετωπίζει τον Φοίνικα στο γήπεδο των Μυτiληνιών το Σάββατο 5/10 στις 11:00.