ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 5 ΕΩΣ 15 ΕΤΩΝ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 2273022698
ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ!! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!

Σάββατο 24 Μαρτίου 2012

ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΟΥ 0-4

Στο τελευταίο εκτός έδρας παιχνίδι για τη φετινή περίοδο σε ένα άκρως απαράδεκτο και επικίνδυνο γήπεδο-χωράφι ο ΑΟΣ επιβλήθηκε άνετα με 4-0 της αξιόμαχης ομάδας του Λαίλαπα. Στο πρώτο ημίχρονο οι παίκτες προσπαθούσαν να συνηθίσουν τα γκέλ της μπάλας στο χωράφι με αποτέλεσμα οι 2 ομάδες να πανε στα αποδυτήρια με σκορ 0-0, Στο δεύτερο μέρος ο ΑΟΣ πίεσε ,εκμεταλλεύτηκε την υπεροχή του και σκόραρε 4 φορές με χατ-τρικ του Μαργαρώνη και τον  Σίδερη Β με απευθείας φάουλ.Ετσι η ομάδα του ΑΟΣ εξακολουθεί να είναι πρώτη και αήττητη με 17 νίκες σε 17 αγώνες ,έχοντας μαζέψει 51 βαθμούς. Την τελευταία αγωνιστική αντιμετωπίζει την ομάδα του Καρλοβάσου στο γήπεδο Σάμου.
Η ομάδα παρουσιάστηκε με πολλές ελλέιψεις λόγω ασθένειας αρκετών παιδιών.
Σύνθεση ΑΟΣ : Αλαγεωργίου, Τζεμαι, Μούχα, Σαχίνογλου, Κοκκινόπουλος, Σιδερης Β., Σίδερης Π, Ροκάι, Πολυέζος, Μαργαρώνης ,Γεσσεν , ( Μαργαριτης, Βουρλιωτης,Καζογλου, )