ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 5 ΕΩΣ 15 ΕΤΩΝ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 2273022698
ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ!! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!

Σάββατο 23 Απριλίου 2011

Α.Ο. ΣΑΜΟΥ -- ΦΟΙΝΙΚΑΣ 12-2!!!

Στη πρώτη θέση σκαρφάλωσε ο ΑΟΣ με τη νίκη επί του Φοίνικα σε συνδυασμό και με την ήττα της Ενωσης από τον Πολυκράτη εντός έδρας με σκορ 1-3. Ο Φοίνικας κατέβηκε να αγωνιστεί με 10 παίκτες, πράγμα που διευκόλυνε τον ΑΟΣ να επιβάλλει το παιχνίδι του και να πραγματοποιήσει μία επιβλητική νίκη. Χαρακτηριστικό είναι ότι το σκόρ στο 10ο λεπτό ήταν 5-0 και στο ημίχρονο 10-1. Στο δεύτερο μέρος αγωνίστηκαν όλοι οι αναπληρωματικοί , οι οποίοι σημείωσαν άλλα δυο τέρματα. Τα γκόλ σημείωσαν για τον ΑΟΣ οι : Χατζηπαύλου 3, Πολυέζος 2, Σίδερης , Κοιμτζής , Μαργαρώνης , Βαγιανός , Ροκάι ,  Βουρλιώτης Α. ,Γέσσεν. Οι σκόρερ του Φοίνικα ήταν οι Σακλάς και Λεβέντης. Την τελευταία αγωνιστική ο ΑΟΣ αγωνίζεται στο Καρλόβασι με την ομώνυμη ομάδα στις 04/05 στις 17:30.
Την Τρίτη ο ΑΟΣ αναχωρεί για το Λουτράκι όπου με παίκτες γεννηθέντες 1996-1997-1998 θα συμμετάσχει στο τουρνουά των PANATHINAIKOS SOCCER SCHOOLS.
Σύνθεση ΑΟΣ : Αλαγεωργίου, Μούχα, Κοιμτζής, Πολυέζος, Σίδερης Π, Κοκκινόπουλος, Χατζηπάυλου,  Σίδερης Β,  Μαργαρώνης,Βουρλιώτης Α , Ροκάι
Αναπληρωματικοι : Bουρλώτης Μ., Γέσσεν , Βαγιανός , Καμπουράκης Κ, Κουμαλάτσος , Τζεμάι, Καζόγλου